Německý automobilový průmysl je považován za jeden z nejlepších na světě. Mezi značky, jako je Mercedes, BMW nebo Porsche, má Audi také silnou pozici na trhu. Společnost byla založena v roce 1899 a její jméno pochází od majitele Robert Horch. Jméno bylo přeloženo do latiny a změněno v imperativu.

VIN Kontrola Audi

Audi je vždy jedním z průkopníků na automobilovém trhu. Mnoho méně běžných řešení, která jsou používána v těchto vozidlech, dosáhla úspěchu. Jednalo se mimo jiné o pětimotorový zážehový motor v modelu Audi 100 a quattro (pohon všech čtyř kol) v Urquattro. Úspěch jízdy, který se dnes vyrábí, může být každý značkový model vybaven jedním.
Zajímavým faktem, který stojí za zmínku, je skutečnost, že Audi je druhým na světě po výrobci automobilů Porsche, který zahájil masovou výrobu pozinkovaného těla. V červenci 2014 společnost slaví své “malé” výročí. Právě tehdy bylo vyrobeno číslo 6 000 000, které je vybaveno quattro. Auto vzniklo v továrně v německém městě Ingolstadt. Jednalo se o model SQ5 s motorem 3.0 TDI.

Bohatá historie Audi a vysoká kvalita činí, že Audi automobily jsou drahé. Vin Check Audi je dobrá cesta, než vynaložíte peníze na Audi.

VIN Číslo vašeho Audi najdete zde.
Nezapomeňte, že před zakoupením zkontrolujte historii vozidla. To provedete zadáním čísla VIN číslo Audi níže: