VIN Decoder Audi je základní akce, kterou musíte udělat, než si koupíte ojeté vozidlo. Je to důležité, protože číslo VIN, které je také známé jako číslo podvozku, obsahuje veškeré informace o autě a jeho historii.

Číslo VIN bylo poprvé použito v roce 1954 ve Spojených státech amerických. Výrobci automobilů, jako je Adui, podepsali automobily tímto způsobem. V Evropě se také podepsaly auta, ale čísla vypadají jinak.

V roce 1981 byla správa o bezpečnosti silničního provozu v USA nastavena na formát VIN. Prodávané automobily musí mít číslo VIN obsahující 17 znaků, které nemají písmena I (I), O (o) nebo P (q) (aby se zabránilo chybám čísel 1 a 0).

Dekodér VIN Audi vám dovoluje zkontrolovat, zda jsou aktuální vybavení Audi originální prvky, instalované ve vozidle výrobcem. Měla by také ověřit barvu barvy a upozornit na čalounění, okna, obložení, vyhřívané čelní sklo nebo počet airbagů.
Pokud se některý z dekódovacích prvků liší od současného vybavení. To by mohlo znamenat, že vozidlo bylo havarováno. Platí pro všechny modely Audi jako: A1, A3, A4, A5, A6, A7, A8, S3, S4, S5, RS3, RS4, TT, R8, Q5 bez ohledu na bezpečnost.

VIN Číslo vašeho Audi najdete zde.
Nezapomeňte, že před zakoupením zkontrolujte historii vozidla. To provedete zadáním čísla VIN číslo Audi b